„VMZINC“ statybų sektoriuje

 

Daugiau kaip 160 metų žinomo prekių ženklo „VMZINC“ produktų gamintojas siūlo naujoviškus, pažangius ir išskirtinius sprendimus, taikomus statybų sektoriuje visame pasaulyje. „VMZINC“ titan-cinko skardos specifinės ir unikalios savybės panaudojamos projektuojant ir įrengiant stogus, fasadus, pastatų detales ir sandarinimo elementus.


Labai didelis „VMZINC“ skardos plastiškumas suteikia didelę laisvę kuriant architektūros šedevrus, kurių projektai dažnai yra sudėtingi ir sunkiai įgyvendinami. Dėl savo plastiškumo „VMZINC“ yra medžiaga, kuri leidžia įveikti daugybę architektūros iššūkių ir tinka įvairioms koncepcijoms. Dėl išskirtinių savybių ją visame pasaulyje vertina architektai, ir „VMZINC“ pritaikoma įgyvendinant daugybę įdomių sprendimų.


„VMZINC“ siūlo plačiausią rinkoje produktų ir patinos atspalvių gamą. Tai suteikia galimybę sukurti tobulą harmoniją, spalvų ir šešėlių kompoziciją derinant su kitomis naudojamomis medžiagomis, pvz. medžiu ar akmeniu. Architektai ir statytojai gali laisvai ir lanksčiai komponuoti estetinius ir vizualinius efektus. Cinkas – tai įprastai žemės plutoje randama natūrali žaliava, būtina gyvybei ir gerai sveikatai, tinka antriniam pakartotiniam naudojimui ūkyje ir pramonėje, jis yra pagrindinis darnaus vystymosi ir aplinkos tausojimo politikos elementas. Didėja jo populiarumas Lenkijos rinkoje, cinkas naudojamas stogo dangoms, fasadams, lietaus nutekėjimo sistemoms.

  Arcey (France) malleable

alt